Дружба: ее формы, испытания и дары

Дружба: ее формы, испытания и дары

Книга:
Дружба: ее формы, испытания и дары
Ціна:
60.00 грн.
Доставка:
5.00 грн.
Кількість:
Укладач К. Б. Сігов. — К.: Дух і літера, 2008. — 451 с.
Мова рос. – Обкл. тверда – Форм. 60х84/16 – ISBN 978-966-378-088-7

Цю збірку складають матеріали щорічної міжнародної конференції «Успенські читання», що проходила у Києві 2007 року. Дружба – це те, що сучасний світ настирно виганяє за свої межі і без чого він не може існувати, піднімаючи людину до висот жертвенної, самозреченої любові – бо «не має більше тої любові, коли хтось положить душу свою за друзі свої» (Іоан 15:30), – вона разом з тим дарує відчуття підтримки, радість, впевненість, надію. Вона залучає людину до кола довірених Божих обранців: «Я назвав вас друзями, тому що сказав вам все, що чув від Отця Мого», – сказав Христос (Іоан 15:15).
Своїми враженнями про дружбу діляться богослови, філософи, філологи, історики: Митрополит Мінський і Слуцький Філарет, архиєп. Полтавський і Кременчуцький Філіп, архиєп. Іван Юркович, о. Михаїл Аксьонов-Меєрсон, о. Михаїл Ван Парейс, о. Антоній Ламбрехтс, о. Володимир Зелінський, Ізабель де Андіа, Олена Глазова, Ірина Багратіон-Мухранелі, Катажина Перейра, Марек Кіта, Антуан Аржаковський, Надія Нікітенко, Віктор Малахов, Костянтин Сігов, Микола Еппле, Віталій Даренський. Збірник доповнений матеріалами, присвяченими пам’яти тих, хто пішов із життя: В. С. Горського та М. М. Косицького. Рубрика «Зі спадку» познайомить читача з маловідомою статтею С. С. Аверинцева і надасть нові матеріали про М. О. Полторацького.
Книга призначена для всіх, хто цікавиться різноманітними галузями гуманітарних знань, особливо, для викладачів і студентів духовних і світських закладів.

Стаття з книги: