Дочекатися музики. Лекції - бесіди

Дочекатися музики. Лекції — бесіди

Product:
Дочекатися музики. Лекції - бесіди
Price:
90.00 грн.
Shipping:
5.00 грн.
Quantity:

За матеріалами зустрічей, організованих Сергієм Пілютиковим.
К.: Дух і літера, 2011. – 376 с., з DVD. – Мова укр. – Обкл. твреда – Форм. 60х100/16 – ISBN: 978-966-378-199-0

Ця книга — зустріч зі світом музики й думки Валентина Сильвестрова, одного з тих композиторів, які визначили тенденції розвитку світової музики рубежу століть. В основу книги покладені публічні виступи композитора на зустрічах, організованих у Києві у 2007-му році. Валентин Сильвестров розповідає про твори, які він створював упродовж понад сорока років, а також відповідає на різноманітні, іноді провокаційні питання ведучих і слухачів. Книга зацікавить як музикантів-професіоналів, так і всіх, залюблених у класичну музику. До видання додається компакт-диск із записами основних творів композитора.

Телепередача «Діалоги» про книгу Валентина Сильвестрова «Дочекатися музики» за участю В’ячеслава Брюховецького та Костянтина Сігова.

Презентація книги В. Сильвестрова на «Книжковому арсеналі» 2011 р. В. Сильвестров відповідає на запитання читачів і звучить його музика!

Книга отримала провідну нагороду ХVІІІ Форуму видавців у Львові!

Рецензії та статті:

Чудовий фільм «Діалоги» про феномен музики В. Сильвестрова

В. Сильвестров «Поет»

  • finestglasses j.

    With the online stores contending with pharmaceutical drug spectacles, you’ll receive these Designer Glasses in means less expensive prices as opposed to those on the real retailers.