Детство в христианской традиции и современной культуре

Детство в христианской традиции и современной культуре

p>

Книга:
Детство в христианской традиции и современной культуре
Ціна:
80.00 грн.
Доставка:
5.00 грн.
Кількість:

Уклад. К. Б. Сігов. – К.: Дух і літера, 2012. – 576 с.
Мова рос. – Обкл. тверд. – Форм. 60х84/16 – ISBN 978-966-378-268-3

У книзі представлені матеріали XI щорічної конференції «Успенські читання» (Київ, вересень 2011 р.), яка була присвячена осмисленню дитинства. У найрізноманітніших культурах людства дитя сприймалося не лише як предмет необхідної турботи, а й як джерело світла, тепла, радості, сподівань кращого майбутнього. У християнстві ж тема дитинства набуває абсолютно особливого сенсу. Шанування цінностей дитинства – принципова риса християнської культури, що була втілена в мистецтві, філософії та богослов’ї.
Відомі християнські мислителі з різних країн світу діляться своїми спостереженнями і роздумами про феномен дитинства: Митрополит Київський і всієї України Володимир, Митрополит Мінський і Слуцький Філарет, архієпископ Бориспільський Антоній, архієпископ Переяслав-Хмельницький Олександр, єпископ Гатчинський Амвросій, архімандрит Амвросій (Макар), ієромонах Антоній Ламбрехтс, брат Рішар із Тезе, свящ. Георгій Орєханов, свящ. Фьоренцо Реаті, свящ. Володимир Зелінський, брат Адальберто Майнарді, Адріано Роккуччі, Ізабель де Андіа та ін.
У додатку вміщено неопубліковані листи Сергія Сергійовича Аверинцева до Михайла Епштейна, у яких йдеться про нагальні проблеми культури, а також дві доповіді з міжнародного семінару «Шляхи дружби та цивілізація любові. Міжнародні Климентовські читання» (Київ, грудень 2011 р.) – о. Патріка де Лоб’є та о. Дідьє Берте – і дві проповіді насельників Хрестовоздвиженського монастиря Шеветонь, пов’язані з Різдвом Ісуса Христа.
Книга адресована всім, хто цікавиться християнською культурою, духовною і богословською освітою, їх взаємовідносинами зі світською культурою.

Доповіді та статті:
zp8497586rq