Чарльз Тейлор в Україні

Чарльз Тейлор в Україні

22 червня 2012 року в Українському Католицькому Університеті відбудеться  Міжнародний семінар «Етика і релігія в сучасному світі» (“A Secular Age”: Implicationsfor Religion and Ethics) за участю всесвітньовідомого філософа Чарльза Тейлора на основі його книги «Секулярний вік» (A Secular Age), а також відкрита лекція автора «Етика і релігія в постмодерному світі» (Ethics and Religion in the Postmodern World) із послідовним перекладом з англійської. Український переклад книги «Секулярний вік» вийде друком у видавництві «Дух і літера» в 2013 році.

Початок семінару – о 10.00.

Учасники:

    • Ч. Тейлор, Х. Касанова, К. Сігов, Я. Грицак, Т. Добко, В. Єленський.

Початок лекції – о 16.00.

Адреса події:

    • Львів, вул. Хуторівка 35 А, конференц-зал філософсько-богословського факультету Українського Католицького Університету (УКУ).

Вхід вільний. Усі охочі повинні попердньо зареєструватися на кафедрі філософії УКУ. Зареєструватися онлайн!

Чарльз Тейлор (Charles Taylor) – канадський філософ, професор університету МакГілла (Канада), автор праць із політичної та соціальної філософії та інтелектуальної історії, відомий у світі своїми дослідженнями новочасної особистості, лауреат премії Кіото і премії Темплтона. Автор низки книг, серед яких в українських перекладах вийшли  «Джерела себе: творення новочасної ідентичності» (Sources of the Self: The Making of the Modern Identity, 2005), «Мультикультуралізм і «Політика визнання»» (Multiculturalism: Examining The Politics of Recognition, 2004), «Етика автентичності» (The Ethics of Authenticity, 2002).

За матеріалами УКУ