Книги автора

Інтерв’ю з композитором Ганною Гаврилець

Інтерв’ю з композитором Ганною Гаврилець

Ми в Медіа, Новини

Автор:

Ганна Гаврилець— українська композиторка і педагог. Лауреат Шевченківської премії (1999). Заслужена діячка мистецтв України (2005).

З 1992 року викладає композицію у Національній музичній академії України. Лауреатка Міжнародного конкурсу композиторів ім. Іванни і Мар’яна Коць (Київ, 1995), Національної премії ім. Т. Г. Шевченка (1999), Всеукраїнського конкурсу композиторів «Духовні псалми третього тисячоліття» у рамках хорового фестивалю «Золотоверхий Київ» (2001).

Докладнiше

Інтерв’ю з композитором Євгеном Станковичем

Інтерв’ю з композитором Євгеном Станковичем

Ми в Медіа, Новини

Автор:

Євген Станкович є центральною фігурою в сучасній музиці України. Плідно працюючи з 1966 року, він написав 6 симфоній, 9 камерних симфоній, опери “Коли цвіте папороть” і Rustici, 6 балетів, велику кількість ораторіальних, камерно-вокальних та інструментальних робот, а також музику для 6 спектаклів та більш ніж 100 фільмів.

Докладнiше

Інтерв'ю з Валерієм Матюхіним

Інтерв’ю з Валерієм Матюхіним

Ми в Медіа, Новини

Автор:

Валерій Олександрович Матюхін (12 березня 1949, м.Харків) — український диригент, піаніст, лауреат Національної премії України імені Т. Г. Шевченка (2006), народний артист України (2004), заслужений діяч мистецтв України (1987), лауреат Республіканської премії імені М. Островського (1986).

Докладнiше

Інтерв’ю з Вікторією Польовою

Інтерв’ю з Вікторією Польовою

Ми в Медіа, Новини

Автор:

Працює у симфонічному, хоровому, камерно-інструментальному жанрах. Ранній період творчості Вікторії Польової пов’язаний із естетикою авангарду та полістилістикою (балет «Гагаку», «Трансформа» для симфонічного оркестру, «Anthem» для камерного оркестру, «Епіфанія» для камерного ансамблю, кантати «Ода Горація» і «Світе тихий»). З кінця 1990-х її музика стилістично тяжіє до так званого «сакральному мінімалізму» (Арво Пярт, Генрик Гурецький,Петеріс Васкс, Джон Тавенер). Значний період творчості Вікторії Польової пов’язаний із вивченням та втіленням у музиці богослужебних текстів.

Докладнiше

Інтерв'ю з Борисом Херсонським

Інтерв’ю з Борисом Херсонським

Ми в Медіа

Автор:

Борис Херсонський про себе: «Я народився 28 листопада 1950 року в м. Чернівці в родині лікаря. Незабаром сім’я переїхала до Одеси, де я і живу дотепер. Закінчив Одеський медичний інститут у 1974 році, три роки працював  в Овідіопольському районі Одеської області, потім — психологом і психіатром, журналістом в Одесі. У юності брав участь у дисидентському русі. З 1996 році працюю в Одеському Національному Університеті, на кафедрі загальної та соціальної психології, з 1999 року очолюю кафедру клінічної психології того ж університету.
Вірші пишу з юності. Однак друкуватися почав пізно, вже після розпаду СРСР. На сьогоднішній день у мене вийшло двадцять дві книги — поезія, проза, есеїстка. Лауреат премії ім. Йосипа Бродського, фестивалю Київські Лаври, Російської Премії, австрійської премії Literaris та ін.. Вірші та есе перекладалися на англійську, німецьку, французьку, італійську, нідерландську та інші мови. Численні журнальні публікації».

Докладнiше