Книги автора

Черешкевич Луїза

Черешкевич Луїза

Автори

Автор:

Творення є акт гри. Творці полюють за сенсом. Вони – ловці істини. Істина – лише тінь гри першопочаткової. Зброя творця – чистий звук відкритої душі. Мова творця – знак. Створене – пастка для перехожого і подарунок для тих, хто здатен почути.

Луїза Черешкевич

 

Луїза Олександрівна Черешкевич (1944 р.н., Баку) – скульптор-кераміст, член Національної Спілки художників України (з 1977 року). Закінчила Київський державний художній інститут, факультет скульптури (1969). Учасниця багатьох республіканських, всесоюзних та всеукраїнських художніх виставок. Докладнiше

Скульптура, графіка

Скульптура, графіка

Наші книги, Художні альбоми, Юдаїка

Автор:

Книга:
Скульптура, графіка
Ціна:
75.00 грн.
Доставка:
5.00 грн.
Кількість:
К.: Дух і Літера, 2011. – 104 с.
Мова укр. – Обкл. м’яка – Форм. 265х215
ISBN 978-966-378-189-1

Відкриває альбом стаття мистецтвознавця Людмили Лисенко «Сходження до істинного». Стаття містить мистецтвознавчий аналіз творів Луїзи Черешкевич та фрагменти розмов зі скульптором. Альбом включає репродукції скульптур Луїзи Черешкевич. Тут і дуже характерні, тільки її образи, і портрети відомих письменників та поетів, і цикл «із життя Вікентія Павловича», і композиції з серії «Діви», і багато інших творів майстрині. У книзі вперше представлена добірка графічних робіт Луїзи Черешкевич, які мало відомі навіть знавцям творчості майстра. Людмила Лисенко пише про цю сферу діяльності Черешкевич: «У швидких нарисах, зроблених «для себе», з’являється те, чого, можливо, бракує у скульптурі – камерність та свобода самореалізації». В альбомі подана коротка біографія Л. Черешкевич, її основні виставки, а також каталог робіт, представлених у виданні.

Докладнiше